Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce’den Uyarılar: Öfkenizi Diri Tutun… Havada CIA ve MOSSAD Kokusu Var

Kılıçdaroğlu, sığınmacılara yönelik gösteriler hakkında konuştu. Halkı sağduyuya çağırdı. İnce ise CIA ve MOSSAD tehlikesine dikkat çekti.

“B.O.P İŞLİYOR”

Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri, Konya, Gaziantep, Hatay’daki sığınmacılara yönelik gösteriler hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. “14 Mayıs’ta dinlemediniz, şimdi dinleyin!” dedi. Kılıçdaroğlu, yürüyüşünü “tarih önünde her türlü tehdite rağmen milletine karşı son onur yürüyüşü” olarak tanımladı.

“TÜRKİYE’Yİ UTANÇ VESİKASI YAPMAYIN”

Kılıçdaroğlu, “Öfkenizi anlıyorum ve hak veriyorum. Ama bunu savaştan kaçan zavallı babalara yöneltmeyin.” ifadelerini kullandı. Gösterilere katılanları “Büyük Ortadoğu Projesi’nin kurduğu plana ortak olmayın” diyerek uyardı. Türkiye’de iç karışıklığın dış müdahale zeminini oluşturacağını belirtti.

“ÖFKENİZİ DİRİ TUTUN”

Kılıçdaroğlu, “Öfkenizi diri tutun ama bunu savaş çıkaran ve sizi onlara düşman eden küresel şer odaklarına karşı tutun.” dedi. NATO toplantılarına ve Süleyman Şah türbesine dikkat çekti. “Mülteciler gitmek zorundadır ama bu şekilde değil” dedi. Satılan vatandaşlıkların iptal edileceğini belirtti.

“HAVADA CIA VE MOSSAD KOKUSU VAR”

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Irak’la görüştükten sonra Esad’la da görüşebilirim deyince çarşıyı karıştırmak isteyenler ortaya çıktı. Havada CIA ve MOSSAD kokusu var. Dikkatli olmamız lazım.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir